Rotaglass Hakkında

Güvenlik, konfor ve güç ile birlikte eşdeğerdir.

...
...
...
...
KURUMSAL

Kuruluşumuzdan beri müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz.

Firmamız oto cam sektöründe 2017 yılından beri tutkulu ve özverili bir şekilde çalışma hayatına başlamıştır. Birçok firma,kurum ve kuruluş tarafından yaptığımız iş başarılı bulunmuş ve oto cam sektöründe hızla büyümemizi sağlamıştır.Personellerimizin işini ilk günkü gibi heyecanla yapmasından dolayı gün geçtikçe ülkemizin çeşitli il ve ilçelerde bayi ağı artmakta olup,bayileri ile birlikte sürekli irtibat halinde ve yardımlaşarak çalışmaktadır.
Yenilikçi olmasından dolayı sürekli kendisini yenilemekte, geliştirmekte ve zamana ayak uydurmaktadır. Kendisini ve bayilerine cam ve cam değişimde kullanılan tüm sarf maddelerinde uygun fiyat politikası izleyerek tedariği için idaalı olması ile tanındığından dolayı emin adımlar ile yürümektedir.

Güvenilir
hizmet
ortağınız.

Kalite , Yaşam , Güven

Müşteri odaklı hizmet
kalitesi.

5+

Yıllık Tecrübe

10+

Personel

30+

Çalıştığımız Sigorta Şirketi

5

Farklı Hizmet

Neden Rotaglass'ı Seçmelisiniz

01

Uygun Fiyat Garantisi

En önemli temel değerlerimizden biri, yüksek kaliteli oto camını uygun fiyata sunma taahhüdümüzdür. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun her tür otomobil camı ve ön camı değiştirirken en düşük fiyatları garanti ediyoruz.

02

Profesyonel Ekip

Şirketimiz profesyonelleri işe almaya çalışmaktadır. Nitelikli teknisyenlerimizin her biri, profesyonel oto cam kurulum hizmetleri söz konusu olduğunda standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için kapsamlı eğitim ve sertifikasyon sürecinden geçmiştir.

03

Kaliteli Ürün Yelpazesi

Kaliteli oto camlarını tercih etmek, net görüş ve güvenliğiniz için önemlidir.

...
...
Rotaglass

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mevcut kalite hususlarını dikkate alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
Mevcut işler ile ilgili tüm personelimizin katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapılmasını sağlamak
Oto cam ve cam değişiminde kullanılan tüm sarf maddelerinde ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak Türkiye genelinde bayi ağını arttırmak
Tüm yenilikçi ve yaratıcı oluşumların cesaretlendirilmesi ayrıca teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlere önem verilmesi yönünde faaliyetlerimizi çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte yürüterek otomotiv sektöründe güvenilir öncülüğümüzle örnek bir şirket olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

...