Sigorta İşlemleri

Kalite, Güven, Yaşam

KASKODAN HASARLI CAMLARINIZI ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİYORUZ

Kaskolu aracınızın camını ücretsiz olarak değiştiriyoruz(Kasko poliçenizde ek bir muafiyet bulunması durumunda farklılık gösterebilir).Rotaglass Oto cam olarak tüm sigorta şirketleri ile çalışmakta olup hasar kaydı işlemeksizin araçlarınızın camlarını 30 dk. kadar kısa bir sürede garantili işçilik ve malzeme ile değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kasko Poliçesi,Ehliyet,Ruhsat ve Beyan Yazısı/Kaza Raporu Araç şirket adına kayıtlı ise ayrıca Vergi Levhası ve İmza Sirküsü
Kasko poliçenizde ek bir muafiyet olmaması durumunda ödemezsiniz.
Cam değişimi sonrasında iz bırakmayan oto cam batları ile cam araca sabitlenir ancak silikonun kürleşmesi zaman alacağından aracın bir süre bekletilmesi önerilir. Eğer bu mümkün değil ise düşük KM’de gidilmesi önerilir.
Poliçe dönemi içerisinde aracınızın ön,arka,kapı,yan ve kelebek camlarından birinin kırılması ve sonrasında bu camın değiştirilmesi durumunda hasarsızlığınız bozulmaz ayrıca tramer kaydı işlemez.Bunun kontrolünü 5664’e sms göndererek öğrenebilirsiniz.
Evet sanroof ve tavan camları yedek parça statüsünde geçtiği için hemen tüm sigorta şirketlerinin sözleşme/poliçelerinde de açıkça yazdığı gibi hem hasarsızlığı bozar hem de tramer kaydı olarak işler
Sigorta şirketleri ile yapılan sözleşmede (poliçede) cam hasarları klozunda her poliçe dönemi içerisinde meydana gelen 1. cam değişimi hasarsızlığınızı bozmaz/tramer kaydı olarak işlemez ancak bazı sigorta şirketlerinde 2. hatta 3. cam değişimleri dahi hasarsızlığı bozmamakta ve tramer kaydına işlememektedir. Ayrıntılı bilgi için sigorta şirketiniz ile veya acenteniz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Hayır böyle bir durumun olması mümkün değil. Kullanıldığımız malzemeler garantili ve otomotiv sektöründe tercih edilen ürünlerdir.
ROTAGLASS İLE

Daima Profesyonel Hizmet

Güvenilir Hizmet Garantisi

UYGULAMALAR