HAKKIMIZDA

Kuruluşumuzdan beri müşterilerimize En İyi Hizmet ve Yardımı Sağlamaktayız

ROTAGLASS OTO CAM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak firmamız oto cam sektöründe 2017 yılından beri tutkulu ve özverili bir şekilde çalışma hayatına başlamıştır. Birçok firma tarafından yaptığımız iş başarılı bulunmuş ve oto cam sektöründe hızla büyümemizi sağlamıştır. Personellerinin ilk günkü gibi işini heyecanla yapmasından dolayı gün geçtikçe ülkemizin çeşitli il ve ilçelerde bayi ağı artmakta olup,bayileri ile birlikte sürekli irtibat halinde ve yardımlaşarak çalışmaktadır. Yenilikçi olmasından dolayı sürekli kendisini yenilemekte,geliştirmekte ve zamana ayak uydurmaktadır. Kendisine ve bayilerine cam ve cam değişimde kullanılan tüm sarf maddelerinde uygun fiyat politikası izleyerek tedariği için idaalı olması ile tanındığından dolayı emin adımlar ile yürümektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mevcut kalite hususlarını dikkate alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması

Mevcut işler ile ilgili tüm personelimizin katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapılmasını sağlamak

Oto cam ve cam değişiminde kullanılan tüm sarf maddelerinde ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak

Türkiye genelinde bayi ağını arttırmak

Tüm yenilikçi ve yaratıcı oluşumların cesaretlendirilmesi ayrıca teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlere önem verilmesi yönünde faaliyetlerimizi çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte yürüterek otomotiv sektöründe güvenilir öncülüğümüzle örnek bir şirket olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

HİZMETLERİMİZ

OTO CAM FİLMİ
OTO CAM APARATLARI